Київська Академія жіночого лідерства святкує 5 років!
- 14 трав.
- Читати 1 хв
📅 13 травня 2021 року в Академії відбулася перша гостьова лекція, яку провела віцеспікерка Верховної Ради України Олена Кондратюк. Саме тоді розпочалася історія простору, де жінки навчаються лідерству, підтримують одна одну та формують нову культуру управління.
✨За ці 5 років Академія провела 27 гостьових лекцій, а навчання пройшли понад 270 жінок. Щороку команда оновлювала програми відповідно до викликів часу - від кризового управління до психологічної стійкості та цифровізації публічного сектору.
Ключові навчальні модулі Академії:
💠 Soft Skills - розвиток лідерських компетенцій, управління командами в умовах кризи та обмежених ресурсів;
💠Психологічна безпека - ментальна стійкість, профілактика професійного вигорання, витримка під тиском;
💠 Комунікації - емоційний інтелект, публічні виступи, самопрезентація та мотивація команди;
💠 Цифровізація публічного управління.
Формати роботи:
• тренінги, майстер-класи та стаді-тури;
• партнерські проєкти міського розвитку;
• симуляційні ігри за сценаріями соціальних криз;
• коуч-сесії, супервізії, кінотренінги та форуми;
• міський конкурс «Лідерство і вплив жінок муніципального управління».
👥 За цей час учасниці Академії слухали історії послів країн G7, міжнародних та національних лідерок, правозахисниць, експерток і практикинь, які змінюють свої громади та інституції.
У Німеччині, Великій Британії, Фінляндії, Нідерландах, Франції та Швеції програми розвитку жіночого лідерства у державному секторі мають системну підтримку. Ми також рухаємося цим шляхом - формуючи середовище, де жіноче лідерство стає видимим, професійним і впливовим.
💗 Дякуємо всім тренеркам, спікеркам, партнеркам, донорам, колегам і колежанкам, які були поруч усі ці роки та розділили цю подію разом із нами у книгарні «Сенс».
«Всі наші зусилля мають сенс».
Олена Юзькова




























Коментарі