top of page

Київська Академія жіночого лідерства святкує 5 років!

  • 14 трав.
  • Читати 1 хв

📅 13 травня 2021 року в Академії відбулася перша гостьова лекція, яку провела віцеспікерка Верховної Ради України Олена Кондратюк. Саме тоді розпочалася історія простору, де жінки навчаються лідерству, підтримують одна одну та формують нову культуру управління.


✨За ці 5 років Академія провела 27 гостьових лекцій, а навчання пройшли понад 270 жінок. Щороку команда оновлювала програми відповідно до викликів часу - від кризового управління до психологічної стійкості та цифровізації публічного сектору.

Ключові навчальні модулі Академії:

 💠 Soft Skills - розвиток лідерських компетенцій, управління командами в умовах кризи та обмежених ресурсів;

 💠Психологічна безпека - ментальна стійкість, профілактика професійного вигорання, витримка під тиском;

 💠 Комунікації - емоційний інтелект, публічні виступи, самопрезентація та мотивація команди;

 💠 Цифровізація публічного управління.


 Формати роботи:

• тренінги, майстер-класи та стаді-тури;

• партнерські проєкти міського розвитку;

• симуляційні ігри за сценаріями соціальних криз;

• коуч-сесії, супервізії, кінотренінги та форуми;

• міський конкурс «Лідерство і вплив жінок муніципального управління».


👥 За цей час учасниці Академії слухали історії послів країн G7, міжнародних та національних лідерок, правозахисниць, експерток і практикинь, які змінюють свої громади та інституції.

У Німеччині, Великій Британії, Фінляндії, Нідерландах, Франції та Швеції програми розвитку жіночого лідерства у державному секторі мають системну підтримку. Ми також рухаємося цим шляхом - формуючи середовище, де жіноче лідерство стає видимим, професійним і впливовим.


💗 Дякуємо всім тренеркам, спікеркам, партнеркам, донорам, колегам і колежанкам, які були поруч усі ці роки та розділили цю подію разом із нами у книгарні «Сенс».

«Всі наші зусилля мають сенс».

Олена Юзькова

Коментарі


bottom of page